Середа, 29 Листопада

Ірландський виробник будматеріалів планує створити підприємство на Львівщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Ірландська компанія з виробництва теплоізоляції та будівельних матеріалів Kingspan планує створити підприємство на Львівщині. Зокрема виробник має намір інвестувати 200 мільйонів євро в новий кампус будівельних технологій в Україні та планує створити близько 600 робочих місць. Про це повідомили у Львівській ОВА, передає Твоє Місто.

Наразі ведуться переговори з компанією Kingspan, яка у квітні цього року повністю вийшла з російського ринку. Для створення кампуса на Львівщині виробник шукає земельну ділянку. Як зазначають у ЛОВА, вимогами до землі є:

  • 40-50 гектарів – для 5-6 заводів;
  • комунальна або приватна власність;
  • локація ближче до Львова, бажано в сторону на захід до кордону;
  • доступ до значних запасів відновлювальної енергії. Планується велика фабрика мінеральної вати, яка споживає багато енергії;
  • доступ до газопроводу та безперебійне газопостачання;
  • доступ до водопроводу;
  • доступ (менше 5 км) до головної магістралі. Близькість до залізничної мережі;
  • громадський транспорт поблизу, для працівників (буде сильною перевагою).

Пропозиції можна надсилати на е-скриньку [email protected] або у приватні повідомлення за номер +380 99 45 82 732.

Раніше про намір створити нові виробничі потужності в Україні заявляли в самій компанії, яка виробляє передові ізоляційні вироби та рішення для централізованого опалення.

«Ці технології є центральними для невідкладних зусиль з декарбонізації глобального побудованого середовища, що відповідає за 39% всіх викидів вуглецю, пов’язаних з енергетикою», – зазначили там.

У Kingspan також зауважили, що інвестиція в кампус знаходиться на перехресті трьох криз: кліматичної, енергетичної та кризи, спричиненої війною росії проти України.

Під час візиту у Київ CEO групи Kingspan Джин Мурта анонсував, що компанія Kingspan облаштує новий будівельний технологічний хаб в Україні протягом наступних 5 років.

«Ця інвестиція є на перехресті трьох криз: кліматичної кризи, кризи енергетичної безпеки та кризи, викликаної війною рф проти України. Новий будівельний технологічний хаб, який ми плануємо створити, зробить позитивний внесок на всіх трьох фронтах: підтримує Україну, яка відбудовує свою економіку, задовольняє попит у Центральній та Східній Європі на енергоефективні будівлі та допомагає Європі зменшити залежність від імпорту нафти та газу. Наша амбіція полягає в тому, щоби почати процес розробки проекту негайно – за відповідних умов безпеки», – заявив Джин Мурта.

Компанія Kingspan має 198 виробничих потужностей по всьому світу і налічує понад 19 000 працівників. 5 квітня Kingspan оголосив про завершення виходу з російського ринку та передав свою діяльність місцевому управлінню. Продукція Kingspan більше не доступна для продажу в росії. Kingspan пожертвував 750 000 доларів UNICEF на створення п’яти центрів Blue Dot для допомоги біженцям на українському кордоні.