iPhone б\в: за та проти

Пристрої від Apple мають чимало своїх прихильників. Гаджети полюбляють за стильний дизайн, швидку роботу та високу якість. Але не кожен має змогу купити новенький айфон, адже ціна за сучасні моделі досягає доволі високих значень. У такому разі варто розглянути можливість купити айфон 14 про макс бу або іншу популярну модель телефона від Apple. Як вірно обирати б\в пристрої та чи дійсно в цьому є сенс, читайте нижче.

Основні переваги купівлі бу гаджетів

Купівля б\в гаджетів – це насамперед суттєва економія. Придбати сучасну модель айфона, якою користувалися пів року-рік, можна майже на 10-40% дешевше. При цьому ви купляєте гаджет з нормальним акумулятором, без ушкоджень. А якщо пощастить, ще й з можливістю гарантійного обслуговування.

В інтернет-магазині grokholsky.com всі телефони уважно перевіряються. Тому ви можете бути впевненими, що купляєте якісний товар. Додатково можна замовити гарантію та аксесуари до пристрою.

Серед інших плюсів:

  • великий вибір моделей – ви можете легко придбати моделі минулих років, які вже зняті з продажу;
  • турборта про екологію – у використанні буде вже на 1 гаджет менше, а значить на 1 гаджет менше буде підлягати утилізації;
  • дешевші аксесуари – до б\в телефонів можна придбати вживані аксесуари, або в певних випадках, навіть, отримати у подарунок.

Переваг безліч, а чи є недоліки?

Мінуси купівлі iPhone бу

Звісно, купівля телефону, щоб був у експлуатації, має і певні недоліки. Насамперед бу iPhone 14 вже в будь-якому разі не буде виглядати так, як новенький. Та і купити його в найбільш зручному за доступністю магазині не вийде. Але можуть бути більш суттєві проблеми. Серед них:

  • неякісний товар;
  • проблеми з акумулятором;
  • крадений пристрій;
  • ризик переплати.

Проте, всі ці недоліки мають місце бути у разі купівлі товару на стихійному ринку. Щоб не потрапити на гачок злодіїв, замовляйте б\в гаджети у надійних місцях. На grokholsky.com ризики зникають. Крім того, iPhone 14 бу ви можете замовити з доставкою по Україні, оплатити і забрати будь-яким зручним способом.