Вівторок, 9 Серпня

Інтерв’ю першокласниці з Трускавця стало міжнародним мемом

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Інтерв’ю першокласниці з Трускавця стало вірусним та зібрало десятки тисяч лайків та коментарів у соцмережах. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Воно потрапило також на одну з найбільших світових платформ поширення мемів 9GAG, а користувачі соцмереж назвали фразу дівчинки «ідеальним описом життя».

1 вересня журналісти проекту «Трускавець Online» знімали репортаж про початок навчального року у школах міста. Під час урочистої лінійки для першокласників журналісти запитали шестирічну Адель, чому вона хоче піти до школи.

На це запитання дівчинка відповіла: «Тому що тут ми будемо гратись, потім підемо вчитися, потім ще підемо вчитися, потім в іншу підемо школу, потім – інститут, і так на роботу, і потім помремо».

Це відео одразу стало вірусним та зібрало тисячі лайків та коментарів у соцмережах.

У п’ятницю, 4 вересня, розповідь дівчинки з англійськими титрами опублікували на одній з найбільших світових платформ шерингу мемами 9GAG, зібравши близько кількох сотень коментарів.

Користувачі пишуть, що їм незвично чути українську мову на такому популярному ресурсі, а фразу дівчинки називають «ідеальним описом життя».

9GAG є однією з найпопулярніших розважальних платформ у світі, куди користувачі завантажують смішні фото та відео. Щомісяця на цей сайт заходять понад 120 млн унікальних відвідувачів.

Приклад мему в одній з популярних груп в інстаграмі

Share.