Інформація про візит британського актора Ієна Маккеллена до Львова виявилася фейком

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Інформація, яку поширили в мережі про візит британського актора Ієна Маккеллена до Львова, відомого за роллю Гендальфа із кіносаги «Володар перстнів», виявилась фейком, пише Твоє місто.

Напередодні новини нібито про візит актора до України слідом за Анджеліною Джолі оприлюднило кілька інтернет-видань. До новин прикріпили фото письменника Максима Бесполова разом із актором.

За кілька годин фейкову новину з його фотографією розмістили десятки сайтів: «Фокус», «Новий канал», «УНІАН», десятки тисяч телеграм-каналів – «Верховна Рада», «Труха», «Геращенко» тощо. Натомість сам письменник уже спростував інформацію – фото з Йєном Маккеленом він зробив 5 місяців тому в Лондоні.

Актор й сам спростував інформацію про свій візит до Львова: “Незважаючи на повідомлення та нібито фотографії, які поширюються в Інтернеті, я не був у Львові чи деінде в Україні”.

Нагадаємо, що 30 квітня приїхала до України голлівудська зірка та амбасадорка доброї волі ЮНІСЕФ Анджеліна Джолі. Спершу її помітили у Львові, в одній з місцевих кав’ярень на Сихові. Після цього з’явилися світлини акторки з головного залізничного вокзалу у Львові. В «Укрзалізниці» повідомили, що Анджеліна Джолі з гуманітарною місією прибула до України та відвідала львівський залізничний вокзал, де зустріла пасажирів евакуаційного поїзда з Покровська. Також вона завітала до вокзальних волонтерів, психологів та лікарів.

Пані посол доброї волі ООН побувала також в одному з медзакладів Львівської області – вона провідала дітей, які постраждали від ракетного удару військових рф по вокзалу у Краматорську, і відвідала школу-інтернат. Спілкувалася та фотографувалася з вихованцями. Говорила з людьми, яким вдалося виїхати зі зон активних бойових дій. Вислухала історії евакуйованих, які розповіли, що через терористичні дії росії втратили все.