Понеділок, 24 Червня

“Ігри Нескорених”: як Львів зустрічав своїх нескорених героїв

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Шість учасників Національної збірної України “Ігри Нескорених” повернулися до Львова

Зустріч влаштували у центрі міста, поблизу обласної адміністрації. Зібралися не лише рідні та друзі учасників “Ігор Нескорених”, а й пересічні львів’яни. Про це повідомляє 5 канал.


Відео: 5 канал


Відео: ЛОДА

Спортсменів зустрічали під вигуки “Вітаємо!” та “Слава героям!” Привітати спортсмені прийшли десятки людей, панувала святкова атмосфера. Наймиліший подарунок для тільки прибулих зробили маленькі діти – розповіли віршики та вручили символічні ляльки у традиційних строях.

У складі української команди було п’ятеро воїнів зі Львівщини – Катерина Михайлова, Роман Панченко, Дмитро Сидорук, і в резерві – Дмитро Афанасьєв та Сергій Калитюк. Повернулися з нагородами: Десантник Панченко виборов золото та срібло у командних змаганнях із стрільби з лука. У цьому ж виді спорту здобули срібло і Сидорук та Михайлова.

фото ЛМР

фото ЛМР

фото ЛМР

“Атмосфера в команді була позитивна. Всі підтримували один одного. Ну був момент, що руки тряслися трохи. Не так, щоб сильно. Хвилювання по собі не відчував. Було все добре, спокійно”, – каже Роман Панченко. А Катерина Михайлова додає: “Самі змагання були доволі цікаві, але водночас і дуже важкі. Багато країн було, багато суперників гідних. Для ці змагання – це була перевірка власних сил. Подужала, і тим більше що отримала нагороду”.

Вже за кілька днів учасники “Ігор Нескорених” повернуться до тренувань і почнуть готуватися до наступних змагань.

Нагадаємо, Україну на “Invictus Games” представляли військовослужбовці ЗСУ, Нацгвардії, Нацполіції та ДПСУ, які отримали поранення в зоні АТО. Змагалися у шести видах спорту. Загалом збірна України завершила свій дебютний виступ на “Іграх Нескорених” із результатом – 14 медалей, з яких 8 золотих.