Середа, 28 Лютого

i-mask: 9-річний львів’янин розробив програму, що нагадує правила безпеки під час карантину

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Попри послаблення карантину масковий режим досі діє. 9-річний Данило зі Львова розробив програму – i-mask, яка нагадує одягати маску.

Основне завдання програми – нагадувати користувачам одягати маску у громадських місцях та мити руки, коли повертаєшся додому. На телефоні нагадування з’являється у вигляді пуш-повідомлення. Головне, щоб була підключена геолокація.

Про це йдеться в сюжеті “5 каналу“.

“Старшим людям треба цей додаток. Бо вони забувають багато, ще дуже треба заклопотаним, вони біжать по тролейбусах, купа всього, і забувають вдягати, і дітям. Діти і дорослі чіпають поручні, потім чіпають маски, і руки до рота, і той бруд. Що в масках, то він ж буде дихати тим самим і там може бути вірус, навіть коронавірус”, – каже Данило.

Ідею створити програму  Данилові підказала мама. Вона випадково натрапила в Інтернеті на оголошення, що міністерство діджиталізації оголосило конкурс проектів, як допомогти врятувати Україну від коронавірусу.

Призового місця у конкурсі Данило не посів. Утім, школяр мріє, що його застосунок запрацює. Тож, шукає компанію, яка зацікавиться його ідеєю.