Понеділок, 15 Квітня

Гурт “Go_A” їде на Євробачення-2020 від України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Фінал Національного відбору на Євробачення 2020, у якому за путівку до Роттердама змагалися шість учасників, уже закінчився. За путівку в Нідерланди боролося 6 учасників, кожен з яких заслуговував цієї перемоги. Україна зробила вибір та вибрала представника на міжнародний конкурс.

Фінал сьогодні відкрила неймовірна Вєрка Сердючка з запальним номером, який дав вірний заряд всіх фіналістів Нацвідбору. Мама Вєрки, як і завжди, була на сцені. Сердючка зазначила, що “влізла в не те, що старий, а легендарний костюм” часів участі артистки на Євробаченні.

Фіналістам Нацвідбору на Євробачення 2020 потрібно було здобути максимальну підтримку суддів і глядачів, однак голосування українців було пріоритетним.

За підсумками виступів конкурсантів журі Андрій Данилко, Тіна Кароль та Віталій Дроздов виставили конкурсантам бали від одного до шести. Голоси глядачів також перевели в 6-бальну систему.

Отож, переможцями Нацвідбору на Євробачення 2020 стали гурт “Go_A” з піснею “Соловей”.

Усі троє суддів віддали по 6 балів гурту Go_A. Глядачі були солідарними з ними також, віддавши 6 балів.

Нагадаємо, музиканти вже цієї весни виступлять зі своєю піснею “Соловей” у Роттердамі, де відбудеться грандіозна подія. Євробачення 2020 пройде у Нідерландах 12-16 травня.