Понеділок, 24 Січня

Гурт Go_A “обігнав” скандального Моргенштерна зa кiлькiстю прoслyхoвyвaнь y Spotify

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Український електрофольк гурт став лідером з прослуховувань на музичному сервісі Spotify. Раніше цю позицію займав російськомовний реп-виконавець Morgenshtern.

Представники від України на цьогорічному пісенному конкурсі “Євробачення” наробили “шуму” у світовій пісенній індустрії та все частіше потрапляють у списки відомих чартів. Зокрема Billboard, Spotify, YouTube та iTunes.noa2-702×459

Однак, цього разу гурт Go_A обійшов за прослуховуваннями на інтернет-сервісі Spotify, скандального репера Morgenshtern. Ще в ніч на 10 червня за місяць пісні Go_A прослухали 3 млн користувачів сервісу. Зокрема, при цьому кількість прослуховувань творчості виконавця Morgenshtern є значно нижчою – 2,78 мільйона слухачів за місяць.

Зважаючи на його популярність у пострадянських країнах, для українського Go_A такі показники – це перемога.

Також за даними сайту KWORB, який аналізує музичні рейтинги, трек українського гурту посідає 151 сходинку в Європі. Зокрема “Shum” також потрапив і до списку топ-50 найвірусніших пісень сервісу Spotify, де займає 8 місце.

Додамо, що знаменитий італійський гурт Måneskin, який переміг на цьогорічному “Євробаченні” за останній місяць прослухали 14,5 мільйона разів.

 

Share.