Понеділок, 2 Жовтня

Гуменюк про інформацію щодо висадки ЗСУ на лівому березі: Наберіться терпіння

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Керівниця пресцентру оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк не підтвердила і не спростувала інформацію Інституту вивчення війни щодо висадки Збройних сил на лівому березі Херсонщини.

Гуменюк попросили підтвердити або спростувати інформацію – вона цього не зробила, але попросила набратися терпіння.

“Дуже складна робота триває, коли треба подолати таку перешкоду, як Дніпро, коли лінія фронту проходить повз широку потужну річку.

Тому умови військової операції вимагають інформаційної тиші до тих пір, поки це не буде достатньо безпечно для наших військових.

Тому тут треба набратися терпіння і навіть найкращим студентам Інституту вивчення війни”.

Нагадаємо, Інститут вивчення війни стверджує, що українські сили зайняли позиції на лівому березі Дніпра у Херсонській області.

Аналітики інституту заявили, що російські “воєнкори” надали достатньо географічно прив’язаних відеоматеріалів і текстових повідомлень, які підтверджують, що українські сили зайняли позиції на східному березі Херсонської області.

Аналітики також зауважили, що деякі російські “воєнкори” скаржилися, що низька інтенсивність вогню артилерії через надмірну централізацію російського військового командування дозволила українським військам висадитися на східному березі.

В ISW наголосили, що вперше визнають територію на східному березі Дніпра Херсонщини такою, що контролюється Україною, оскільки лише зараз отримала надійні геолокаційні зображення українських позицій на східному березі, а також російські повідомлення з різних джерел про тривалу українську присутність на цій ділянці.