Гриценко звернувся до Садового із закликом про об’єднання

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко публічно закликав лідера партії “Самопоміч” про об’єднання в ефірі одного із українських телеканалів, а пізніше повторив сказане на своїй сторінці в Facebook.

Політик наголосив, що у нього з Садовим спільні інтереси і цінності, а також бачення шляхів подальшого розвитку України.

“Партія “Самопоміч” – простими словами: дуже симпатична для нас, правильна партія. І цінності, на яких стоять наша партія “Громадянська позиція” і партія “Самопоміч”, дуже близькі. Ми слідкуємо, як вони голосують, ми радіємо, коли їм удається… Вони проходять через процес очищення, і це правильний процес. Зараз ми виходимо вже на президентські вибори, далі парламентські і місцеві вибори, і тому, користуючись нагодою, я скажу, що отримав мандат на проведення переговорів про об’єднання із “Самопоміччю” ще 16 місяців тому, на формування однієї команди”, – сказав він.

“Ми приречені на те, щоб об’єднатись. Це єдиний правильний крок. Я запрошую, аби ми стали на одну платформу”, – сказав Гриценко.

“Я точно знаю із багатьох розмов з Андрієм Івановичем, із іншими представниками “Самопомочі”, що у нас спільний біль за те, що відбувається в країні”.

Нагадаємо, у травні до “Громадянської позиції” приєдналась політична сила “Альтернатива”.

Партії “Народний контроль” Дмитра Добродомова та “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка створять спільну політичну платформу “Народна довіра”.

Раніше повідомлялось, що позафракційний народний депутат та екс-глава секретаріату президента часів Віктора Ющенка – Віктор Балога очолить виборчий штаб кандидата в президенти лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка.

Президентські вибори мають відбутися в Україні 31 березня 2019 року.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР