Неділя, 25 Вересня

Григорій Козловський вп’яте став батьком

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У сім’ї львівського бізнесмена і депутата Львівської міської ради Григорія Козловського та відомої української співачки Юлії Думанської — поповнення. У суботу, 9 травня, артистка народила сина. Це друга дитина у їхньому шлюбі.

“Дякуємо Богу за таку радість! Тепер в моєму серденьку два коханих мужчини, твій татусь і ти! Будь здоровенький, наш маленький синочок!” – написала Думанська у своєму Інстаграмі.

Сам Григорій Козловський у Фейсбуці написав, що сина назвали Яремою.

“Кохане моє Левенятко, я тобі дуже дякую за те, що ти мені подарувала ще синочка. Також за нашу донечку. Я дякую Богу за всіх моїх п’ятьох дітей, які у мене є. Я найщасливіша людина у світі. Ніколи не міг подумати, що Бог подарує мені п’ятьох дітей – Святослава, Софійку, Юліанку, Діанку та Ярему.

Глибоко переконаний – українців має бути багато, а добрих українців ще більше. Дякую Богу за ласку, любов та турботу. Юлю, ти — людина, яка принесла мені щастя”, – написав у дописі Козловський.

На опублікованому Козловським відео з лікарні помітно, що пологи відбувалися не в Україні. Судячи з голосів лікарів, це американський акцент англійської. Власне цілком імовірно, що Юлія Думанська народжувала саме в США, куди також часто літає з чоловіком на відпочинок. Згідно закону у США про громадянство по праву народження в США, новонароджені на їхній території автоматично набувають громадянство цієї країни.

Кохане моє Левенятко, я тобі дуже дякую за те, що ти мені подарувала ще синочка ♥️. Також за нашу донечку 🥰. Я дякую…

Gepostet von Григорій Козловський am Samstag, 9. Mai 2020

Нагадаємо, перші троє дітей у Григорія від першого шлюбу. З львівською співачкою Юлею Думанською Козловський одружився 14 лютого 2018 року в готелі Grand Hotel Lviv, на відкриття якого прилетіла Періс Хілтон з нареченим. А вже через півроку Юля Думанська народила першу у їхньому шлюбі дитину, доньку Діану.

Нагадаємо, президент українського футбольного клубу «Рух», місцевий бізнесмен та депутат ЛМР 7-го скликання Григорій Козловський розповів про концепцію великого інфраструктурного будівництва у Винниках біля Львова, де на даний момент відбувається спорудження унікальної, за його словами, футбольної академії, якій не буде рівних в Україні.

Share.