Греція, Чорногорія та Грузія планують відкрити туристичний сезон з 1 липня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Греція, Чорногорія та Грузія планують офіційно розпочати туристичний сезон з 1 липня.

Влада Греції підготувала детальний план обережного перезавантаження туристичної галузі на тлі пандемії коронавірусу. План, який склали Міністерство туризму та Національна організація охорони здоров’я Греції, передбачає суворі правила для ресторанів, пляжів, готелів, інших місць розміщення туристів, а також транспорту.

Уряд розглядає варіант прийому туристів тільки в тому випадку, якщо вони пройшли тест на к-вірус й мають негативний результат. Туристам хочуть вимірювати температуру після прибуття до країни. Якщо під час відпочинку у туристів виникнуть симптоми хвороби, їх планують переміщати до карантинних закладів.

Також прем’єр-міністр Чорногорії Душко Маркович заявив, що його країна готується почати свій туристичний сезон вже в найближчі тижні. Насамперед країна розрахує на туристів із сусідніх Сербії та Боснії.

Грузія також має намір відкрити свої кордони для іноземних туристів з 1 липня. Про це повідомили в Грузинській національній адміністрації з туризму. В’їзд буде дозволений після облаштування «безпечних коридорів на сухопутних кордонах» з сусідніми країнами.
Влади країни з 15 червня дозволить внутрішній туризм для підготовки галузі до відновлення роботи в нових умовах.

Знову відкритися зможуть готелі, ресторани, транспорт, туристичні агентства. Також свої послуги зможуть надавати гіди.

По всій Грузії влада має намір створити спеціальні «зелені туристичні зони», де особливу увагу приділятимуть заходам безпеки.

Із 11 травня, за словами прем’єра Грузії, будуть зняті обмеження на роботу всіх виробництв в країні, і відкриються магазини, що мають вхід з вулиці. В Тбілісі будуть зняті всі види обмежень на пересування, а з 14 травня повністю відкриють сполучення з Руставі і Гардабані.