Неділя, 3 Березня

Готуємо з задоволенням: 3 популярні моделі газових настільних плит

Газові настільні плити — це зручні та компактні кухонні прилади, що допоможуть приготувати їжу для невеликої родини. Такі пристрої мають низку переваг: стійкість до сильних забруднень, прості та зрозумілі елементи керування, покриття з жаростійкої емалі, можливість фіксації в положенні «мале полум’я» тощо. Пропонуємо ознайомитися з рейтингом популярних моделей такої побутової техніки.

Kumtel KO-102

Компактна газова плита настільна від бренду Kumtel має якісну емальовану поверхню, металеву кришку та 2 робочі конфорки зі сталевими решітками. Завдяки продуманій конструкції вона може працювати від балонного газу. Загальна потужність приладу — 2000 Вт. Керування пристроєм відбувається завдяки механічним поворотним перемикачам: потужність правої конфорки складає 1 650 Вт, лівої — 2 250 Вт. У моделі присутній газ-контроль варильної поверхні.

Вартість в інтернеті — від 489 до 1 479 грн.

Ardesto GTC-NS3013W

Новітня модель оснащена трьома алюмінієвими газовими горілками різного розміру загальною потужністю 4,35 Вт. На передній частині корпуса розташовані поворотні перемикачі для окремого регулювання потужності горіння конфорок. Вбудована металева кришка дозволяє уникнути забруднення варильної поверхні поза експлуатацією. До настільної газової плити бренду Ardesto можна під’єднати балони з бутаном, зрідженим газом і пропаном. Споживання газу складає 0,305 кг/год.

Ціна в інтернет-магазинах — від 832 до 1 721 грн.

Metrox ME-1518

Настільна плита виготовлена у форматі «газ на склі»: компактні габарити пристрою дозволять заощадити простір невеликої кухні, а стильний дизайн гармонійно доповнить будь-який інтер’єр. Робоча поверхня виготовлена з загартованого скла, що легко очищається від забруднень. 3 газові конфорки оснащені міцними чавунними решітками та механічними перемикачами для регулювання інтенсивності газу. Додаткові переваги — функція автозапалення і система «газ-контроль».

Вартість моделі в інтернеті — від 4 062 до 4 612 грн.