Понеділок, 4 Березня

Госпіталь у Винниках відновлює деякі хірургічні операції

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

17 серпня Львівський обласний госпіталь інвалідів воєн та репресованих імені Юрія Липи частково повертається до звичного режиму роботи.

У госпіталі відновлять роботу відділення кістково-гнійної хірургії, 1-го ортопедичного, 2-го ортопедичного, хірургічного, урологічного та  отоларингологічного відділень.

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

«Ці відділення підготують для надання невідкладних і термінових заходів з надання хірургічної допомоги, якщо внаслідок їх перенесення чи відтермінування існує значний ризик для життя або здоров’я пацієнтів. Госпіталізацію пацієнтів здійснюватимуть, коли вони матимуть ІФА або ПЛР-обстеження», – зазначив Орест Чемерис.

Це стосується надання кваліфікованої хірургічної допомоги учасникам,  інвалідам антитерористичної операції АТО/ООС, ветеранам війн, інвалідам війн, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війн та прирівняним до них категорій населення, репресованим, учасникам війн, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, дітям війни, учасникам Революції Гідності.

За словами Ореста Чемериса, у медзакладі розмежують зелену та червону (для пацієнтів із Covid-19) зони з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм, аби пацієнти і медперсонал не контактували між собою. Для госпіталізації вищевказаної категорії пацієнтів розгорнуть додаткове (зелене) приймальне відділення, палати інтенсивної терапії в операційному відділенні та профільних хірургічних відділеннях.