Середа, 21 Лютого

Госпіталь у Винниках став основним для прийому хворих на коронавірус на Львівщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З 10 квітня Львівський обласний госпіталь у Винниках стає основним майданчиком, куди скеровуватимуть хворих із підозрою на коронавірус на Львівщині.

Про це заявив очільник ЛОДА Макисм Козицький – передає кореспондент Дивись.info.

«Ця лікарня першої хвилі госпіталізації і ми переходимо до госпіталізації по коронавірусній інфекції в цю лікарню. Лікарі готові, готові працювати вахтовим методом, перших пацієнтів, на жаль, доведеться класти в цю лікарню вже цього тижня», – повідомив Козицький.

Шпиталю передали 3,5 тисячі швидких тестів на коронавірус та захисні костюми для лікарів від ДТЕК Західенерго та ПУМБ.

«Госпіталь відомий на всю країну після останніх подій, коли планувалася евакуація українців у Нові Санжари, а тут проводилися навчання, через які про винниківський госпіталь дізналися всі. Ситуація тут зараз є добра, я кілька разів мав розмови з керівництвом госпіталю, думаю, що рівнем медичної допомоги, яка тут буде надана, ми перекреслимо ту сторінку, котра мала місце півтора місяці тому», – сказав голова ЛОР Олександр Ганущин.

«Медичний персонал готовий надавати допомогу, ми готові до прийняття пацієнтів, знаємо, що на нас чекає, – зауважив головлікар госпіталю Максим Прикупенко. – До сьогоднішнього дня ми були забезпечені на півтора тижні роботи для шести бригад. З сьогоднішнього дня ми є більш захищені. Наші потреби на місяць складають до 7 тисяч комплектів (захисту для лікарів. – ред.), зараз маємо запас на добрих три тижні, в залежності від того, скільки буде пацієнтів. На даний момент у нас немає пацієнтів, були звернення, які скеровувалися в інфекційну лікарню, але з сьогоднішнього дня ми відкриваємось і якщо будуть такі пацієнти важкі, вони будуть госпіталізовуватись до нас».