Понеділок, 4 Березня

Городоцьку звузять для облаштування тимчасових трамвайних зупинок

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На вулиці Городоцькій навпроти ринку «Привокзальний» та ТРЦ «Скриня» у Львові звузять частину проїжджої частини дороги, щоб облаштувати ширші посадкові платформи для трьох тимчасових зупинок трамваю, передає Zaxid.net.

Нова організація руху буде діяти близько півроку. Відповідне рішення під час засідання 24 квітня прийняла міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Облаштувати трамвайні зупинки на вул. Городоцькій біля ринку «Привокзальний» планують на час реконструкції площі Двірцевої. Нагадаємо, з середини травня кінцеву зупинку трамваїв №1,4,9 з площі біля головного вокзалу тимчасово перенесуть на вул. Городоцьку. Таким чином зупинка біля ринку «Привокзальний» стане основною для цих трамваїв.

До 11 травня біля ринку «Привокзальний» та ТРЦ «Скриня» облаштують тимчасові трамвайні зупинки © zaxid.net

© zaxid.net

© zaxid.net

Щоб облаштувати зупинкові платформи «Львівавтодор» має демонтувати турнікети та обгородити територію зупинок бетонними або пластиковими блоками. Відтак проїжджа частина з обидвох сторін трамвайної колії звузиться на одну смугу: з трьох до двох. Це рішення комісії передбачає також облаштування додаткової трамвайної зупинки навпроти ТРЦ «Скриня» – її теж відділять спеціальними блоками.

Роботи з облаштування зупинкових платформ мають завершити до 11 травня. 13 травня там уже зупинятимуться трамваї. Вартість робіт становить близько 50 тис. грн.

Нагадаємо, зупинку трамваїв біля ринку «Привокзальний» тимчасового облаштовували у 2017 році, коли на ремонт закрили частину вул. Чернівецької. Тоді пасажири масово скаржились на недостатню кількість місця на посадкових платформах.