Вівторок, 28 Червня

Головний санітарний лікар розповів, чи відкриють 1 вересня школи

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

З 1 вересня в Україні планують відкрити всі школи. Однак, є умови та обмеження.

Школи будуть змушені закрити на карантин, якщо епідеміологічна ситуація в районі не буде задовольняти вимогам МОЗ. За словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, закривати школи будуть тільки в районах “червоної зони”, де високий показник захворюваності на атипову пневмонію.

“Ми вже знаємо, що таке епідпоріг, умовний, не такий, який у нас завжди був для грипу та грипоподібних захворювань. Якщо “червона зона” – школа закривається на певний період часу, стабілізуються показники, та школа відкривається”, – пояснив Ляшко.

Чиновник також запевнив, що тотального і довготривалого закриття шкіл по всій країні не буде. Єдиною умовою для введення карантину в освітніх установах є локальне перевищення епідеміологічного порогу щодо грипу та грипоподібних захворювань.

1 вересня

При цьому для своєчасної реакції та прийняття ефективних заходів щодо запобігання поширенню інфекції у Міністерстві охорони здоров’я будуть відстежувати щотижня.

“Ми зараз звертаємо увагу всіх. Як тільки з’явиться вaкцина проти грипу, треба вaкцинувaтися. Наше першочергове завдання – виключити коiнфекції”, – підсумував він.

Нагадаємо, МОЗ України працює над новими правилами навчання у школах з 1 вересня 2020 року в умовах карантину на тлі поширення к-вірусу. Про це повідомив очільник відомства Максим Степанов під час брифінгу 15 липня.

«Буде обов’язковим вимірювання температури для всіх працівників, які приходять на роботу до навчальних закладів, обов’язкове вимірювання температури для дітей», — розповів він.

За словами міністра, за температури 37,2C і вище ані працівників, ані дітей не допускатимуть до навчальних закладів.

Також діти будуть зобов’язані приходити до шкіл у масках, а у навчальних закладах мають обов’язково бути антисептики.

Share.