Неділя, 26 Травня

Головного податківця Львівщини звільнили через зловживання з відшкодуванням ПДВ для бізнесу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Керівника головного управління ДПС у Львівській області Андрія Щербака звільнили з посади. Він виконував обов’язки начальника податкової області трохи більше як 10 місяців.

Про звільнення Андрія Щербака ZAXID.NET повідомили в податковій Львівщини. «Андрій Щербак не виконує обов’язки начальника ДПС Львівщини від вчорашнього дня, 20 грудня. Є відповідний наказ в.о. голови ДПС України», – розповіли в податковій Львівщини.

Новим виконувачем обов’язків начальника ДПС Львівщини призначили Андрія Флиса.

Раніше голова Львівської ОВА Максим Козицький заявляв про зловживання в податковій Львівщини з відшкодуванням ПДВ для бізнесу та звертався до уряду з проханням зреагувати на цю ситуацію.

Голова ЛОВА зреагував на звільнення Андрія Щербака, назвавши реакцію голови ДПС України на зловживання з ПДВ запізнілою. «Щоб не повторювались подібні ситуації, недостатньо відсторонити та звільнити, а слід довести справу до логічного завершення – щоб усі винні були покарані згідно з законом», – написав Максим Козицький у Facebook 21 грудня.

49-річний уродженець Донеччини Андрій Щебак виконував обов’язки начальника Головного управління ДПС у Львівській області з лютого цього року. Перед тим працював начальником відділу у Департаменті боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ДПС України. Обіймав різні посади в податковій міліції – від оперуповноваженого до заступника начальника управління – начальника відділу Головного оперативного управління ДФС України.