Головна епідеміологиня Львівщини дала поради, як зробити безпечним весілля в час пандемії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я ЛОДА з епідеміології Наталія Тімко прокоментувала інцидент із спалахом коронавірусу після гучного весілля на Львівщині.

Про це Наталія Тімко розповіла під час брифінгу, передає кореспондент Львівського порталу.

Епідеміологиня пояснила, що не закликає мешканців не одружуватися взагалі, але наголосила на ризиках організації великих святкувань.

Вона зауважила, що серед великої кількості гостей, які одночасно перебувають у приміщенні, може бути інфікований коронавірусом. Відтак, чим більше запрошених – тим більше шансів захворіти.

«Я не кажу не одружуватися! Але можна все спланувати так, щоб запросити невелику кількість людей, проводити свято на відкритих майданчиках. Подумати, як зробити так, щоб люди якнайменше контактували між собою і дали можливість в першу чергу молодятам залишитися здоровими. Якщо ми створюємо подію і запрошуємо велику кількість людей, то повинні усвідомити, що ми беремо на себе відповідальність за здоров’я і життя тих людей», – зазначила Наталія Тімко.

Нагадуємо, у Львівській області після великого весілля, де було 130 гостей, впродовж тижня почали реєструвати на КОВІД нових хворих-гостей свята.

Share.