Середа, 28 Лютого

Голова ВР підтвердив закордонні відрядження Порошенка – Ірина Геращенко

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко повідомила, що Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук підтвердив закордонні відрядження Петра Порошенка, таким чином підтвердивши незаконність дій прикордонників, пише Високий Замок

«Тільки, но мала телефонну розмову з Головою В Р Русланом Стефанчуком. Він підкреслив, що підписав два розпорядження про закордонні відрядження Петра Порошенка. І що в нього немає інших розпоряджень, з іншими реквізитами чи QR кодами, бо діють ці», — написала Геращенко.

«Пан Руслан поінформував, що вчора мав дуже насичений день, рано ліг спати, тому ми не могли з ним зв’язатися о 23 вечора вчора. На заклики долучитися до нашого відстоювання демократії, прав опозиції і парламентаризму, які почали порушуватися в Україні не сьогодні, а подих автократії вже надто відчутний, голова ВР сказав, що не поділяє моїх застережень і вважає ці заяви несуттєвими», — пише Геращенко.

«Ми дякуємо голові ВР за те, що підтвердив наявність всіх розпоряджень і просимо зробити це публічно. Ганебна історія і відмазки виконавців всіх цих тем з відключенням телеканалів, марафоном єдності без опозиції, тепер вже не випуском з країни лідера опозиції, який має сьогодні виступати на ПА НАТО у Вільнюсі», — резюмує Ірина Геращенко.