П’ятниця, 17 Вересня

Голова ВООЗ в Україна вважає, що у Львові слід посилити карантин

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Голова представництва ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт вважає, що на національному рівні Україна готова до послаблення карантинних обмежень. Але в окремих регіонах ці заходи мають бути посилені.

Про це він розповів в інтерв’ю «РБК-Україна».

За словами голови представництва ВООЗ, Україна готова послабити деякі заходи, але ми повинні ретельно слідкувати, як це відбувається на обласному, районному та місцевому рівні.

«Вчора дивився на статистику, такі регіони, як Львів, Львівська область, Чернівці, Закарпаття, Рівне – вони відповідають за половину всіх випадків. Тобто на національному рівні ми можемо послаблювати карантин, але в таких регіонах ці заходи мають бути посилені. Є потреба в місцевій адаптації. В деяких областях карантинні заходи були більш суворі, ніж у Києві.

Тому зараз важливо, щоб в областях не було зростання кількості заражених. Ми повинні послаблювати карантин, пильно контролювати ситуацію, але, як ми бачили в інших країнах, ситуація може вийти з-під контролю, і, можливо, доведеться повернутися до попередніх заходів.

Тому зараз важливо, щоб в областях не було зростання кількості заражених. Ми повинні послаблювати карантин, пильно контролювати ситуацію, але, як ми бачили в інших країнах, ситуація може вийти з-під контролю, і, можливо, доведеться повернутися до попередніх заходів.», – заявив Ярно Хабіхт.

Зазначимо, за оперативними даними, за вчорашню добу лабораторні центри провели 783 ПЛР-тести, з них 132 — позитивні. Серед них львів`ян — 64. Загалом в роботу взяли 100 проб, залишок у холодильнику — 608 проб.

За весь період карантину до Львівської обласної інфекційної лікарні звернулись 6743 особи, госпіталізовані — 1259, на амбулаторному лікуванні — 5484 особи, виписані — 1087 осіб. Зараз у лікарні перебуває 167 осіб, з них в реанімації — 4 особи, на апаратні ШВЛ — 4 особи.

У 8-ій міській клінічній лікарні станом на ранок перебуває 51 пацієнт, у 1-ій міській клінічній лікарні – 51 пацієнт, у лікарні швидкої медичної допомоги — 83 пацієнти.

Share.