Вівторок, 27 Вересня

Голова Нацполіції підтримав ідею про легалізацію проcтитуції

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Очільник Національної поліції України Ігор Клименко виступає за легалізацію проституції, але проти легалізації наркoтиків та збрoї.

Про це він заявив в інтерв’ю агентству РБК-Україна.

Так, на запитання журналіста щодо ставлення Клименка до легалізації проcтитуції, наркoтиків та збрoї, голова Нацполіції відповів наступне:

«Що стосується наркoтиків і збрoї, то негативно. Тому що треба спочатку закінчити війну. Кількість збрoї, яка вилучається поліцією щотижня, вражає. Тому треба навести спочатку порядок з тією збрoєю, що у нас є. Що стосується наркoтиків, то у мене є кілька цифр, які важливо почути. Так, з початку року поліція вилучила вже 2,6 млн доз наркoтиків».

За словами Клименка, діти стають наркoманами з 11 років і все починається з легких наркотиків.

«А після 14 років в 100% випадків, якщо вони не кинули вживати, то переходять на більш серйозні наркoтики», – сказав голова Нацполіції.

Щодо декриміналізації вживання марихуани в медичних цілях, то, за словами Ігоря Клименка, все детально має бути прописано в законі.

«Але на сьогоднішній день будь-яка легалізація дасть можливість медичним корпораціям під цю марку зробити певні речі або певні дії, які потім позначаться на наших дітях».

Що стосується легалізації проcтитуції, то Ігор Клименко вважає, що якщо держава зможе освоїти і законодавчо визначити правила гри на цьому «ринку», то можна про це говорити.

«Але це повинна бути широка громадська дискусія. Я не боюся про це сказати, тому що ця проблема існувала, існує і буде існувати в усьому світі. І Україна тут не виняток», – підкреслив голова Нацполіції Ігор Клименко.

Share.