Голова ЛОДА Максим Козицький обурений послабленням карантину у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Очільник ЛОДА Максим Козицький заявив, що рішення відновити роботу фітнес-центрів та ресторанів у Львові не відповідає постанові Кабміну та рішенню обласної комісії ТЕБ і НС. Та зазначив, що через спалах коронавірусу у Львові не можуть послабити карантин в усій області.

Про це написав Максим Козицький у Фейсбуці.

“Очільник міста пояснив такі послаблення, як вимушений крок для збереження малого та середнього бізнесу. Рішення не відповідає постанові Кабміну №392 та рішенню обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Окрім того, раджу ще почитати статтю 325 ККУ про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням…

Хто візьме відповідальність на себе після того, як кількість захворювань різко піде вгору після карантинних послаблень у самому Львові? Львівський міський голова готовий особисто взяти на себе відповідальність, якщо кількість хворих збільшиться?”, – йдеться у повідомленні очільника ЛОДА.

Козицький заявив, що “саме показники захворюваності Львова тримають в заручниках всю область” і облрада не може послабити карантин через показники захворюваності у Львові. За останні 5 днів, каже Козицький, в області зафіксували 613 нових випадків захворювання на COVID-19, з них 335 – у Львові. Тобто, більше 50% нових інфікованих у місті Лева.

“Львівський міський голова готовий особисто взяти на себе відповідальність, якщо кількість хворих збільшиться?”, – додав Козицький.

Нагадаємо, сьогодні, 24 червня, комісія ТЕБ і НС дозволила відновити роботу приміщень закладів харчування і фітнес-центрів за умови перебування всередині не більше 10 людей.