Четвер, 29 Вересня

«Голос» зняв із виборів кандидата у Львові через обрaзливі коментарі у Facebook

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Партія «Голос» зняла з виборів кандидата в депутати до Львівської міськради Юрія Романчука за oбрaзливі коментарі у Facebook та виключили з партії. Він декларував, що йде в депутати, аби вирішити проблему з заторами у Львові, водночас дозволяв собі обyрливі коментарі щодо львів’ян, чия думка не співпадала з його, передає Zaxid.net.

«Нам дуже прикро, що саме сьогодні доводиться повідомляти таку новину. Утім, ми не звикли замовчувати проблеми чи ховатися від них. Юрій Романчук ухвалив рішення не йти з «Голосом» на вибори як кандидат. І ми вдячні тим, хто привернув увагу до його поведінки…. Сьогодні Політрада партії «Голос» виключила Юрія Романчука з лав партії.», – повідомили у прес-службі «Голосу» 6 жовтня.

На те, що Юрій Романчук поширює образливі коментарі у Facebook 5 жовтня звернув увагу львівський дизайнер Олександр Шутюк.

У скріншотах дописів із Facebook-групи «Львів без заторів», одним із адміністраторів якої є Юрій Романчук, видно, що кандидат у депутати переходить на особисті oбрази стосовно інших дописувачів та кандидатів на мери Львова. Це викликало обурення серед інших львів’ян, які у коментарях до допису вимагали львівський осередок «Голосу» на скaндал.

Сам Юрій Романчук декларував, що йде на вибори, аби «вирішити проблему з заторами в місті та щоб бізнес не заважав життю мешканців центральної частини міста».

У групі «Львів без заторів» він та інші її учасники активно просувають ідеї транспортних розв’язок для автомобілів та виступають проти виділених смуг для громадського транспорту. Група виникла на початку літа 2020 року, коли виділені смуги на вул. Липинського та Стрийській спричинили кoнфлікти серед водіїв. Тоді смуги там ліквідували, а в міськраді Львова пояснили, що проектант помилився в розрахунках, тому нові виділені смуги спричинили затори. Координатори групи навіть організовували автопробіг проти заторів, яким вимагали ліквідувати виділені смуги на всіх магістральних вулицях Львова.

35-річний Юрій Романчук за освітою юрист, голова ГО «Хостели Львова», заступник голови ГО «Громадська рада Закон і Порядок». Від «Голосу» балотувався за списком від Галицького району, де був під №2.

Share.