Неділя, 14 Квітня

Голого чоловіка, який розгулював вулицями Львова і молився, доправили у психлікарню

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 2 жовтня, близько 8:00 години перехожі та водії зауважили на вул Зеленій у Львові повністю роздягненого чоловіка, який босоніж йшов посеред проїжджої частини вулиці та молився.

У патрульній поліції ZAXID.NET розповіли, що отримали повідомлення про голого чоловіка, який йде проїжджою частиною дороги вгору по вул. Зеленій. Патрульні, які прибули на виклик на вул. Зелену, 104, виявили чоловіка, який йшов повністю роздягнений зі складеними перед собою руками і молився.

«Патрульні намагалися його зупинити, почали розмовляти, але чоловік не реагував, не зупинявся та продовжував йти далі. Коли патрульні намагалися його затримати, чоловік почав дуже вириватися, чинити спротив, битися, а потім утікати. Він завдав кілька ударів поліцейським, не давав одягнути на нього кайданки», – повідомили ZAXID.NET у патрульній поліції.

На допомогу прибув ще один екіпаж поліції охорони. Чоловіка затримали, одягнувши кайданки.

Також у поліції зазначили, що чоловік перебував у неадеватному стані. На запитання він не реагував, але постійно читав молитви. Чоловіка доставили у психіатричку лікарню. За інформацією поліції, на вигляд чоловікові близько 20 років, його особу ще встановлюють.

02.10.2020 о 08:10По Вул. Зеленій (біля водоканалу) йде голий чоловік. Просто посеред дороги.Цей ж чоловік ще о 07:30 по вул. Франка йшов біля Стрийського ринку

Gepostet von Igor Zinkevych am Donnerstag, 1. Oktober 2020