Голлівуд вперше придбав права на український фільм – трилер Let it snow

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Один з найвідоміших американських дистриб’юторів Lionsgate придбав права на український трилер під назвою “Let it snow” – “Хай іде сніг” режисера Стаса Капралова.

Про це у соціальній мережі повідомив сам Капралов та 5 Канал.

“Велика новина для мене, як кінематографіста, і для України в цілому. Фільм українського режисера вперше купив Голлівуд. Американський дистриб‘ютор Lionsgate придбав права на наш з Сергієм Лавренюком англомовний трилер “Let it snow” з Іванкою Сахно у головній ролі“, – йдеться у повідомленні.

Дистриб’ютор Lionsgate вже представив у мережі англомовний трейлер стрічки.

Головну роль у стрічці виконала голлівудська акторка українського походження Іванна Сахно. У фільмі також знялися актори Алекс Хафнер і Тінатін Далакішвілі.

За сюжетом фільму, сноубордистка потрапляє в жоpстоку гру навiженого переслідувача. Коли вона спускається з гори разом зі своїм другом, її збиває з ніг снігохід, з чого і починаються мотоpошні події фільму.

Стрічку створено у спільному виробництві України з США та Іспанією.

Продюсер та режисер фільму – Сергій Лавренюк (Solar Media Entertainment), ко-продюсери Ян Фішер, Роджер Корбі (FishCorb Films) та Станіслав Капралов, виконавчий продюсер – Маріанна Новікова.

Фільм покажуть в США, Японії, Греції, Сінгапурі, Африці та країнах Близького Сходу. Прем’єра запланована на 22 вересня 2020 року.

В Україні фільм вийде в прокат узимку, однак точна дата прем’єри поки не розголошується.

Share.