Четвер, 29 Лютого

Главу британського МОЗ заскочили на поцілунку з помічницею: він йде у відставку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відставка за обман громадян: міністр охорони здоров’я Британії Метью Генкок поцілував співробітницю міністерства – і пішов у відставку через порушення введених ним же правил соціальної дистанції.

Міністр охорони здоров’я Великобританії Метт Хенкок подав у відставку після публікації ось цього відео:

Відео, на якому Генкок і співробітниця цілуються, було зняте ще 6 травня в приміщенні міністерства охорони здоров’я. У п’ятницю, 25 червня, The Sun оприлюднив фото поцілунку обох, а пізніше — і відео, яке, як стверджує таблоїд, було зняте вже 23 травня в одному з ресторанів.

6 травня міністр вийшов з наради в міністерстві і раптово поцілував свою радницю з комунікацій Джину Коладанджело. Запис цього поцілунку був знятий камерою спостереження, а потім потрапив до журналістів.

Скандал в тому, що міністр одружений, у нього дружина і троє дітей, а Коладанджело одружена з мультимільйонером і неї теж троє дітей, і жили ці сім’ї щасливо аж до появи публікації.


Як з’ясувалося, 25 років тому під час навчання в Оксфордському університеті Хенкок познайомився з Джиною і зі своєю дружиною Мартою. Хенкок згодом одружився з Мартою, а Джину, фахівця з комунікацій, запросив на роботу радником коли три роки тому отримав призначення міністром. Але Хенкок звільнився не через скандал у своєму особистому житті.

Прем’єр-міністр Борис Джонсон вважав Хенкока одним з кращих міністрів і високо оцінив його досягнення в боротьбі з коронавірусом.

Хенкок ввів жорсткі заходи соціальної дистанції і поведінки в громадських місцях, які отримали величезний резонанс, оскільки торкались кожного жителя Британії, бізнесу, особистого життя. Серед цих правил, які уряд вимагає від підданих Її величності – заборона на поцілунки в громадських місцях між особами, які не є близькими людьми.

Міністерство – громадське місце. Коладанджело – не є близькою людиною для міністра, вони представляють різні сім’ї.

“Ми в боргу перед людьми, які так багато чим пожертвували в цій пандемії, і якщо бути чесними, ми підвели їх, і це зробив я, порушивши правила поведінки. Я приношу вибачення за те, що порушив правила, я прошу вибачення у моєї родини і близьких за те, що піддав їх цього випробування. І ті з нас, хто створює ці правила, зобов’язані дотримуватися їх, і саме тому я подаю у відставку”.

Головною цінністю британської влади є довіра, і обдурити цю довіру – значить втратити владу. Міністр обдурив свої власні правила і свої власні слова – а в розвинених демократичних країнах брехню правителями не прощають.