П’ятниця, 12 Серпня

Глава УГКЦ відкрив новий храм у Брюховичах

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав відкрив у неділю у Брюховичах, що на Львівщині, новий храм. Про це повідомляє департамент інформації УГКЦ.

“Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав освятив у неділю, 2 грудня 2018 року, храм Собору Пресвятої Богородиці монастиря отців Василіан у Брюховичах (Львів)”, – йдеться у повідомленні.

“Храм почали будувати навесні 2013 року. Це є монастирський і одночасно семінарійний храм. Поки що не передбачається, що це буде парафіяльний храм. Ми щонеділі маємо три богослужіння, які відвідують понад 300 людей. Єдине, що статусу парафії ми не маємо”, — зазначив у коментарі для Департаменту інформації УГКЦ о. Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, настоятель храму, доктор богослов’я, ректор Василіанського інституту філософсько-богословських студій імені Йосифа Велямина Рутського.

На освячення храму прибули владики з різних континентів світу.

Глава УГКЦ подарував з нагоди освячення храму отцю Пантелеймону Трофімову, настоятелю храму, доктору богослов’я, ректору Василіанського інституту філософсько-богословських студій імені Йосифа Велямина Рутського копію Крилоської Богородиці, яку Блаженніший Святослав отримав під час останньої прощі в Крилосі. Перед врученням ікони отцю-ректору дали патріаршу грамоту.

Крім того, Глава УГКЦ подякував усім, хто долучився до будівництва храму і пожертвував на його зведення.

Новозбудований храм знаходиться на території Василіанського інституту філософсько-богословських студій імені Йосифа Велямина Рутського (вул. Широка, 6).

Share.