П’ятниця, 1 Грудня

Генштаб підтвердив, що бази в Криму обстріляли українськими ракетами

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Генштабі України підтвердили, що Збройні сили у серпні завдали ракетних ударів по авіабазах росії в окупованому Криму.

Про це розповів головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки Михайло Забродський у статті для “Укрінформу“.

“Переконливим прикладом правильності такого підходу в поточному році є успішні зусилля ЗС України з фізичного перенесення бойових дій на тимчасово окуповану територію АР Крим. Йдеться про серію успішних ракетних ударів по кримських авіабазах противника, перш за все – по аеродрому Саки”.

Раніше Україна офіційно не брала на себе відповідальність за вибухи у серпні на авіабазах в окупованому Криму.

Нагадаємо, Міноборони росії заявляло, що пожежа на авіабазі “Саки” в окупованому Криму 9 серпня виникла внаслідок детонації кількох авіаційних снарядів.

Міноборони України повідомило, що не може встановити причину займання в Новофедорівці.
Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк також стверджував, що Київ не причетний до вибухів на аеродромі.

Міністр оборони Олексій Резніков припустив, що причиною вибухів в окупованому Криму могло стати недбале куріння, причому “в кількох небезпечних місцях одночасно”.

Видання “The New York Times” із посиланням на “високопоставленого українського військового” писало, що за вибухами на аеродромі в окупованому Криму нібито стоять українські сили.