Вівторок, 5 Грудня

Генсек НАТО: Бахмут може впасти найближчими днями, але це не обов’язково стане переламним моментом

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що українська оборона Бахмута може зазнати поразки найближчими днями, однак це не обов’язково стане переламним моментом у війні.

Про це він сказав, прибувши на зустріч міністрів оборони країн ЄС у Стокгольмі в середу, повідомляє кореспондент “Європейської правди“.

За словами Столтенберга, в останні місяці довкола Бахмута точились запеклі бої, при цьому росія кидала на цей напрямок все нову живу силу і техніку.

“Те, чого росії бракує якісно, вони намагаються компенсувати кількісно. Вони зазнали великих втрат. Але водночас ми не можемо виключити, що Бахмут врешті-решт може впасти в найближчі кілька днів”, – сказав Столтенберг.

За його словами, якщо це трапиться, то це не обов’язково буде відображати переломний момент у війні.

“Це лише підкреслює, що ми не повинні недооцінювати росію. Ми повинні продовжувати підтримувати Україну”, – зауважив генсек Альянсу.

Напередодні британська розвідка повідомляла, що українська оборона Бахмута продовжує виснажувати сили українських оборонців та російських загарбників.

Західна розвідка оцінює втрати росії загиблими і пораненими в боях за місто Бахмут в останні місяці в 20-30 тисяч найманців приватної військової компанії “Вагнера”.