Гауляйтер Херсонщини ухвалив рішення про проведення “референдуму” щодо входження регіону до складу росії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Окупанти Херсонської області слідом за бойовиками Донецької та Луганської областей виступили за термінове проведення “референдуму” про вступ до рф.

Зазначається, що 20 вересня так звана “громадська рада Херсонської області” звернулася до окупаційного очільника регіону з ініціативою “негайно провести “референдум” про визнання суб’єктом російської федерації”.

Під час проведення “референдуму” буде, зокрема, голосування онлайн.

Колаборант Кирило Стремоусов заявив, що окупанти вже проводять консультації з росією про запуск “референдуму”, також вони очікують явки до 80% людей.

Пізніше стало відомо, що гауляйтер окупованої частини Херсонської області Володимир Сальдо ухвалив рішення про проведення “референдуму” щодо входження регіону до складу росії.

При цьому Сальдо не називає жодних дат проведення псевдореферендуму.

“Упевнений, що керівництво рф прийме підсумки “референдуму” і Херсонська область увійде до складу росії.

Упевнений, що входження Херсонської області до складу російської Федерації убезпечить наш регіон, а також відкриє нові можливості на шляху повернення до мирного життя і стане торжеством історичної справедливості.

Переконаний, що російський народ і президент рф путін виступлять гарантами безпеки і процвітання нашого регіону”.

До слова, заступник голови Ради безпеки рф Дмитро Медведєв переконаний в необхідності проведення псевдореферендумів на окупованих частинах Донбасу та приєднання їх до росії, оскільки це дозволить загарбникам говорити про напад на РФ у разі продовження бойових дій.