Понеділок, 22 Липня

Ганна Новосад заявила, що не зможе утримувати свою дитину на зарплату 36 000 гривень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Зарплати міністра достатньо лише на самостійне життя, але коли хочеться мати хоч одну дитину дитину, то коштів на її утримання бракуватиме, зазначила міністр освіти Ганна Новосад

Вона сказала, що зарплатні в 36 тисяч гривень не вистачить, щоб заощадити на майбутнє або утримувати дитину.

“Зараз моя зарплата на руки в середньому становить 36 тисяч гривень – це на 10 тисяч гривень менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль, я не маю часу ходити в кіно”, – сказала міністр.

“Якщо ви мене спитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину, яка має думати про своє майбутнє, про заощадження, про пенсію, то, безперечно, цього не вистачить. І коли я завершу свою роботу тут, я не буду мати заощаджень як таких. Із своєї зарплати я багато витрачаю на поточні видатки на роботі на речі, які потрібні на утримання офісу”.

“Також у мене зараз немає сім’ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати. А я не готова піти на ситуацію, коли хтось буде утримувати мене – я мушу сама мати конкурентну зарплату. Тому настане час, коли я просто не зможу жити в Києві на таку зарплатню, і це буде рішення, яке потрібно буде усвідомлено приймати”, – наголосила міністр.

Раніше глава МЗС Вадим Пристайко заявив, що “оклади міністрів в 16 тисяч гривень – це неповага до нашої держави”.