Неділя, 23 Червня

Ганяли 160 км/год і напали на поліцейських: у Києві патрульні затримали чоловіка інста блогерки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Києві інста блогерка заявила про нібито грубе затримання її чоловіка патрульними поліцейськими. У патрульній поліції опублікували відео швидкої їзди чоловіка на автомобілі по місту з порушенням правил дорожнього руху, а також відео камер патрульних в момент зупинки та затримання. На записі з нагрудних камер поліцейських видно, що водій лаявся матом, відмовлявся показувати документи, а також оформлювати протокол щодо порушень.

Про це у фейсбуці поінформував перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

“Ситуація, коли вирішили скористатись публічністю, аби виправдати свою поведінку і свої порушення. І можливо, в інших випадках, це могло б дійсно допомогти і в усьому б звинуватили б звичайних службовців (правоохоронців, чи ні), які робили свою роботу, але не мають розкрученої сторінки в інсті. Але ж, хлопці і дівчата, ви ж знаєте, що Патруль не буде мовчати.

Отож, беремо поп-корн, сідаємо позручніше, доповідаю по суті питання.

Інста блогерка mari___my_rai (не знаю, як це точно читається) нещодавно виклала гнівний пост про зраду і поганих поліцейських, які ні за що затримали її чоловіка і тд і тп (можете прочитати у неї). АЛЕ…

1)Почнемо з фігурантів відео. Щодо їх чемності і законослухняності саме в той час, коли ми відбиваємо атаки ворога і наші захисники щодня віддають найцінніше — дивимось відео з камер патрульних та зі сторіс самої. Мене особисто вразив момент, коли люди їдуть по місту 160км/год, піджимають інших водіїв, зганяють з дороги… і навіть викладають це в сторіс. Я навіть оцінку цьому давати не хочу. Бо одні погані слова лізуть). Висновки всі зроблять самі.

2)По початку самої події і власне, що привернуло увагу поліцейських і чому зупинили — недотримання безпечної дистанції та інтервалу, невикористання попереджувальних сигналів під час зміни напрямку руху.

3)Що після зупинки? Хамство, тикання поліцейським, бикуваті запитання і погрози, що знімаємо. На неодноразові прохання поліцейських пред’явити посвідчення — нічого, аж поки не попросили вийти з авто. Тоді вийшов, надав документи і, можливо, подальший конфлікт було б вичерпано, АЛЕ!

4)З машини вийшла інста-блогерка і, напевно, в пошуках хайпу, вирішила втрутитись в подію. Поліцейський тильною стороною руки (дивіться на відео) намагався відгородити її від проїжджої частини та віддалити на безпечну дистанцію, АЛЕ!

5)Чоловік інста-блогерки, замість того, щоб самому їй зробити додаткове зауваження і сказати відійти,

одразу здійснив напад на поліцейського і в подальшому чинив протидію затриманню та наніс тілесні ушкодження патрульному в процесі.

Далі можна довго коментувати і описувати те, що “накрутила” у своїх постах інста-блогерка, але відчуваю, що у вас вже закінчується поп-корн, тож прокоментую лише один скрін, який додаю.

“Он их не бил никак”, “Мне страшно жить в этой стране”, “жертва агрессии”, “страшно жить в этой стране”, “страшно на дорогой машине”.

Ні, я вважаю, що страшно може бути всім іншим громадянам, які можуть зтикнутись з такими жертвами, як на дорозі, так і в житті. А потім ще їх же і будуть намагатись булити і мобити в мережі… верх цинізму.

Наразі порушника затримано в порядку статті 208 КПК України. Ним займаються слідчі.

Патрульним дякую за службу. Дякую свідомим українцям за підтримку. Ми на варті вашої безпеки”, – розповів він.