П’ятниця, 19 Липня

Галкін українською зняв відео і спародіював «опитування Зеленського»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Російський шоумен і телеведучий Максим Галкін записав пародію на всенародне опитування, проведення якого ініціював президент України Володимир Зеленський. Відповідний ролик з’явився в Instagram-акаунті Галкіна.

Заради того, щоб висміяти опитування, шоумен перейшов на українську мову. Він запропонував свої “варіанти” запитань українцям. Своє відео він підписав: “Спецвипуск для України! Володимир Зеленський і його опитувальник”.

У цілому Галкін озвучив не п’ять, а шість запитань. Він, зокрема, порівняв гарантії безпеки, виписані Будапештським меморандумом, із законами Ньютона.

“Всім привіт. Випадково перед виборами я вирішив поставити тобі п’ять дуже важливих запитань. Перше запитання:” Чи потрібно ставити в куток депутата, який погано поводиться? “Друге запитання: “Чи потрібно скоротити все населення України до 300 депутатів?.. Третє: “Чи підтримуєш ти легалізацію медичного кaнабісу в Україні для тяжкохворих політиків?” Четверте: “У 1687 році був опублікований перший закон Ньютона – закон всесвітнього тяжіння. Чи треба порушити на міжнародному рівні питання: або всі люди виконують цей закон, або ніхто?” – заявив шоумен.

Крім того, Галкін “запитав”, “чи може президент проводити такий референдум щотижня або лише перед виборами?”

А шосте запитання звучить так: “Чи любиш ти регі?”

Перед “запитанням” про медичний кaнабіс Галкін демонстративно зник з кадру на кілька секунд. Наприкінці він закликав “ставити лайки й писати коментарі”, а також “підписатися на всіх депутатів “Слуги народу” і отримати безкоштовно медичний канабіс”.