Вівторок, 28 Травня

Google назвав найпопулярніші запити 2022 року в Україні: що українці гуглили найчастіше

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Google представив рейтинг найпопулярніших запитів українських користувачів пошукової системи за підсумками 2022 року, розділивши їх на наступні розділи: «найпопулярніші запити», «персона», «пішли назавжди», «серіал», «фільм», «покупка», «питання: що таке» і «українська географія у пошуку».

Топ-10 запитів у Google серед українських користувачів у 2022 році

У 2022 році, який приніс Україні війну, очікувано, топ запитів у Google очолив «Карта повітряних тривог». До топової трійки увійшли також «новини України» та “єДопомога».

  1. Карта повітряних тривог
  2. Новини України
  3. єДопомога
  4. Карта Украины
  5. Жириновский
  6. Арестович
  7. Путин
  8. Холостяк 2022
  9. Байрактар
  10. Гостомель

Топ пошукових запитів в категорії «Персона»:

У вказаній категорії найстрімкіший приріст інтерес українців отримав Олексій Арестович. Користувачі пошуковика також активно цікавилися подружжям Медвечук-Марченко, легендою про “Привида Києва», великим другом України та експрем’єром Британії Борисом Джонсоном та Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.

Український топ у категорії «Персона« виглядає наступним чином: Олексій Арестович, Володимир Путін, Віктор Медведчук, Привид Києва, Валерій Залужний, Оксана Марченко, Юрій Подоляка, Борис Джонсон, Віталій Кім, Ненсі Пелосі.

Топ пошукових запитів в категорії «Пішли назавжди»

Щодо людей, які пішли назавжди у 2022 році найбільше українців цікавили: Володимир Жириновський, Руслана Писанка, Юрій Шатунов, королева Єлизавета ІІ, Леонід Кравчук, Михайло Горбачов, Борис Мойсеєв, Кирило Стремоусов, Леонід Куравльов, Денис Кірєєв.

Топ пошукових запитів в категорії «Українська географія»

У цій категорії українці найбільше гуглили Гостомель, Буча, Маріуполь, Чорнобаївка, Кременчук, Балаклія, Херсон, острів Зміїний, Миколаїв, Славутич.

Топ пошукових запитів в категорії «Покупки»

«Покупкою» року в Україні став генератор. Крім того, українці цікавилися, де купити сіль, бронежилет, марку «русский корабль», свічки, повербанк, інвертор 12в-220в, єДопомога, калій йодид, Starlink.

Топ пошукових запитів в категоріях «Фільми та серіали»

У категорії «Фільми» у 2022 році українців найбільше зацікавив фільм «Людина-павук: Додому шляху нема». До топ-10 увійшли також «Не дивіться вгору», «Смерть на Нілі», «Пурпурові серця», «Тор: Любов і грім», «Співай 2», «Скажене весілля 3», «Три богатирі і кінь на троні», «Дім Ґуччі», «Швидше кулі/Швидкісний поїзд».

Серед телевізійних серіалів лідером став «Дім Дракона». Далі у рейтингу «Ейфорія», «Почуй мене», «Мажор» 4 сезон, «Гострі картузи» 6 сезон, «Вигадана Анна», «І просто так …», «Гра в кальмара», «Пісочна людина», «Дивні дива» 4 сезон.

Топ пошукових запитів в категорії «Що таке»

У 2022 році українські користувачі найчастіше шукали відповідь на питання, що таке SWIFT, лендліз і надзвичайний стан. Крім того, українці намагалися з’ясувати, що таке НАТО, воєнний стан, паляниця, Байрактар, дефолт, загальна мобілізація та блекаут.