Вівторок, 27 Лютого

Go_A виграли другий раунд ісландського шоу, альтернативному “Євробачення 2020”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Ісландія – одна з країн, що транслює власне альтернативне “Євробачення 2020” зі своїм шоу “Alla leið”, адже традиційний пісенний конкурс офіційно скасували через поширення к-вірусу у світі.

25 квітня український гурт Go_A, який представлятиме Україну на Євробаченні у 2021 році, став переможцем другого туру конкурсу Alla leið, отримавши найбільшу кількість балів серед групи – 40. До трійки найкращих також увійшли Азейбарджан та Мальта.

Тиждень раніше, 18 квітня, Diodato з Італії став переможцем першого раунду, отримавши аж 48 балів. Таким чином він зараз очолює таблицю учасників. У цій групі в трійку найкращих увійшли ще Німеччина і Росія. Про це йдеться на сайті eurovisionworld.com.

Щосуботи з 18 квітня ісландський канал RÚV транслює загалом чотири шоу, де переглядатимуть пісні з Євробачення-2020. Журі та громадськість надають голоси, які послужать альтернативним голосуванням.

Третє шоу відбудеться наступної суботи, 2 травня, а останнє 9 травня.

12 травня RÚV розкриє найкращі 15 пісень, а 14 травня вийде ще одне шоу, «Okkar 12 stig», де ще раз буде відтворено 15 найкращих пісень, а переможець буде коронований.

Наразі український гурт Go_A активно готується до участі на Євробачення-2021 наступного року та пише нові пісні, збирає перемоги на інших шоу та сприяє популяризації української музики в країнах світу.