Четвер, 29 Лютого

Футбольний клуб «Карпати» змінили логотип клубу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Футбольний клуб «Карпати» вирішив провести ребрендинг та 5 серпня презентував новий логотип у біло-зелених кольорах.

На оновленому логотипі більше немає зображення лева та дати заснування клубу, є лише його назва, три зірки та м’яч. Шаблон логотипу в чорно-білих кольорах можна знайти на ресурсі з безкоштовними шаблонами Pngtree​.

Новий логотип

Шаблон

Водночас користувачі у соцмережах розкритикували такий ребрендинг. Новий логотип вже назвали «гaньбою», «шлaком», навіть приниженням легендарного клубу, а дехто й кепкує з цього:

“Чудовий стильний логотип! Три зірки, мабуть, символізують третє місце в чемпіонаті України 1997/98, або три головні райони Львова: Шевченківський, Франківський, Сихівський, або ж трьох царів, що прийшли поклонитись новонародженому Ісусу. М’яч з давніх-давен був символом нашого міста разом з гасовою лямпою і вишнівкою. З новим гербом обов’язково досягнемо успіху в новому сезоні!”

Фото ФК Карпати

Пресслужба клубу розповіла, що старий логотип вирішили передати уболівальникам – «тим, хто найбільше заслуговує ним володіти», ГО «Ультрас Карпати». Символічна передача клубного гербу та офіційних прав на нього відбулася на фанатському 16-му секторі стадіону «Україна» за участі власника «Карпат» Олега Смалійчука та представників «Ультрас», зокрема, одного із засновників громадської організації Михайла Мірки.

У клубі також анонсували кардинальні зміни «у найближчому майбутньому».

Для чого це зробили?

Швидше за все, Смалійчук просто віддав юридично емблему фанатам і все зводиться до того, щоб після створення нового клубу з іншою емблемою фанати знову юридично повернули емблему клубу.

У травні Петро Димінський позбувся своєї частки у «Карпатах», її викупив колишній віцепрезидент клубу Олег Смалійчук. Інші 50% клубу, як і раніше, належать компанії з Британських Віргінських Островів, кінцевий бенефіціар якої невідомий. За неофіційною інформацією ЗМІ, ним є Ігор Коломойський.