Понеділок, 27 Червня

Фонд Порошенка передав Львову партію медичного обладнання для лікування коронавірусу

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Фонд Порошенка передав першу партію реанімаційного обладнання та медичної апаратури для Львівського обласного госпіталю інвалідів війн та репресованих ім. Ю.Липи

Про це повідомили народні депутати від “Європейської солідарності” Микола Княжицький та Олег Синютка під час передачі обладнання, передає Еспресо.TV.

“Це медичне обладнання, яке використовується в реанімації, тоді, коли пацієнти мають проблеми з диханням. Це величезний перелік медичного обладнання, яке ми привезли від Фонду Петра Порошенка на Львівщину, в цю лікарню, яка стане базовою для прийому хворих. Так само ми будемо надавати допомогу і багатьом іншим лікарням. Ми зіткнулися з тим, що, надаючи таку допомогу по всій Україні, немає елементарного – апаратів штучної вентиляції легень, а в лікарів немає звичайних масок чи халатів. Тому я хочу подякувати Фонду Петра Порошенка за таку допомогу і Олегу Михайловичу Синютці та іншим львівським депутатам “Європейської солідарності” за те, що є увага до лікарів. І хочу звернути увагу всього суспільства і всіх благодійників, до кого б вони не належали, які політичні сили не представляли, Україна дуже часто постає перед викликом, коли всі ми маємо бути сильнішими, ніж, на жаль, деколи буває сильніша наша держава. Так було в 2014 році, коли почалася агресія і те ж саме відбувається зараз. Тому що, коли ми разом, то ми можемо перемогти і агресора і будь-який вірус”, – сказав Княжицький.

У переліку, зокрема, аспіратори, монітори пацієнта, шприцові помпи, ларингоскопи, пульсоксиметри, які необхідні при лікуванні пацієнтів з ускладненнями коронавірусної хвороби.

“Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих ім. Ю.Липи”- це основний медзаклад області, в якому надається спеціалізована медична допомога інвалідам та ветеранам війн. З 2014 р. госпіталь став центром медичної, психологічної та фізичної реабілітації учасників антитерористичної операції, в ньому функціонує електронний Реєстр демобілізованих учасників АТО області.

“Сьогодні дуже важливо, щоб всі небайдужі об’єднали свої зусилля перед бідою, яка прийшла на нашу землю. І сьогодні ми, представники “Європейської солідарності”, за допомогою Фонду Петра Порошенка маємо можливість для Львівщини передати закуплені найнеобхідніші речі, які точно краще підготують і цей госпіталь, і всю систему охорони здоров’я до зустрічі із тим викликом, пандемією, яка сьогодні прийшла і на Львівщину, і на всю Україну. Я переконаний, що такий добрий приклад сьогодні багатих, забезпечених, впливових людей, повинен бути підтриманий всією Україною. І все суспільство повинно об’єднатися в боротьбі з загрозою, яка прийшла на нашу землю. І ми обов’язково переможемо. І українці будуть здоровими і щасливими”, – сказав Синютка.

Нагадаємо, днями Киівська міська клінічна лікарні швидкої допомоги отримала 10 апаратів штучної вентиляції легенів, які були повністю відновлені коштом Фонду Порошенка. Як зазначила Марина Порошенко під час передачі обладнання, закупівля нових апаратів через пандемію у світі суттєво ускладнена і займає не менше двох місяців. Лікарня запропонувала оперативно провести відновлення наявного обладнання, яке тепер повністю готове для проведення інтенсивної терапії хворим на коронавірус.

“Хотів висловити вдячність нашим друзям. Ми неодноразово зустрічаємо виклики. Зараз, на жаль, є люди, які хворі на коронавірусну інфекцію. Дякуючи волонтерам, дякуючи депутатам ми привезли сьогодні все, що потрібно для надання медичної допомоги хворим”, – сказав заступник генерального директора “Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих ім. Ю.Липи” Роман Середич.

У найближчі дні лікарні ще кількох областей України отримають медичне обладнання від Фонду Порошенка.

Share.