Вівторок, 30 Листопада

FlixBus через Львів курсуватиме до Варшави та чеської Острави

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Європейський автобусний лоукост-перевізник FlixBus запускає нові рейси до Варшави та Острави  (Чехія) через Львів. Про це повідомив директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії Міхал Леман на прес-конференції 20 жовтня, пише Lowcost.ua.

Зокрема FlixBus відкрив новий напрямок Чернівці – Варшава. Маршрут рейсу пролягатиме через Коломию, Івано-Франківськ, Львів та Люблін. Рейси тричі на тиждень виконуватиме перевізник «Ів-Авто».

Ще один новий рейс – зі Львова до чеської Острави. Автобус їхатиме через Краків, Катовіце та Богумін. Рейси виконуватимуть два рази на тиждень. Нові лінії FlixBus запустять на 4-5 листопада. Вартість квитків зі Львова до Острави починається від 938 грн, а до Варшави – від 149 грн.

Рейси виконуватимуть перевізники-партнери, автобуси яких відповідають стандартам FlixBus, зокрема автобуси матимуть зелену ліверю, безкоштовний Wi-Fi, розетки тощо.

Рейси зі Львова в Остраву виконуватиме польський перевізник ASIK автобусами з позначкою in cooperation with Flixbus, а квитки продаватимуть тільки на 15 спеціальних флікс-місць в автобусі. Квитки на нові рейси можна придбати сайті FlixBus, а також в мобільному додатку перевізника.

Додамо, що інший перевізник Leo Express, згідно з розкладом на сайті компанії, уже відновив рейси зі Львова в Остраву через Краків, а також відновив сполучення між Львовом та Кошице.

Довідково: ЄС ще не відкрив кордони українським туристам, натомість в’їзд дозволений лише певним категоріям, як-от студенти, сезонні працівники тощо. Для тих, хто планує їхати закордон, МЗС розробило інтерактивну карту, де вказано, чи пускає відповідна країна громадян України і якщо пускає, то чи є якісь додаткові умови. Попри це, МЗС радить українцям перед поїздкою детально дізнаватися про умови в’їзду до країни, в яку вони планують прямувати.

Share.