Четвер, 25 Квітня

ФК “Рух” на Арені Львів сенсаційно зіграв внічию з “Шахтарем”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

23 вересня новачок УПЛ львівський “Рух” приймав чемпіона країни “Шахтар” у перенесеному матчі 2-го туру Прем’єр-ліги. Зустріч на “Арені Львів” сенсаційно закінчилася внічию – 1:1.

У першому таймі команди не зуміли забити одна одній, а після перерви господарі несподівано повели в рахунку. На 47-й хвилині Тарас Степаненко зрізав у власні ворота простріл з лівого флангу від Юрія Климчука.

Через хвилину “гірники” залишилися у меншості – Валерій Бондар отримав другу жовту картку, сфоливши на правому фланзі оборони проти Климчука.

На 67-й хвилині “Шахтар” зрівняв рахунок – Марлос перекинув Олександра Бандуру після геніального прихованого пасу Тайсона з лівого флангу. Однак вирвати перемогу донеччани не змогли.

Варто зазначити, що в першому таймі травму отримав Євген Коноплянка. На 26-й хвилині півзахисник “Шахтаря” завдав дальній удар, після чого сів на газон та не зміг продовжити поєдинок, поступившись місцем на полі Марлосу.

Емоції з роздягальні “жовто-чорних”

“Шахтар” з 5 очками після трьох турів посідає шосту сходинку в турнірній таблиці УПЛ. “Рух” набрав перше, історичне очко в еліті українського футболу, та піднявся на 13-ту сходинку.

У 4-му турі чемпіонату “гірники” прийматимуть “Олімпік”, а львів’яни зіграють у Чернігові з “Десною”. Матчі відбудуться 27 вересня.