Понеділок, 15 Квітня

ФК “Карпати” вперше за понад два роки проведе у Львові матч з вболівальниками

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівський футбольний клуб «Карпати» з часу повномасштабного вторгнення рф в Україну уперше повідомив про проведення матчу із запрошенням вболівальників.

У вівторок, 19 березня, відкривається продаж квитків на матч «Карпати» – «Полтава», що запланований на 14:00 23 березня.

Для захисників і захисниць клуб виділив 500 запрошень на матч, що можна отримати в клубному офісі на площі Адама Міцкевича, 8 щодня з 10:00 до 14:00.

Старт продажу — 19 березня о 18:00, кількість місць обмежена. Вхід на стадіон для дітей — на загальних підставах, за купленими квитками.

А квитки на матч можна придбати на сайті Gastroli.ua.

Матч відбудеться на стадіоні “Україна”.

Також у ФК “Карпати” додали, що квитки за 100 грн на трибуну на суботній матч Карпат проти ФК “Полтава” можна придбати і в пабі Кантона (вул. Дудаєва, 16, щодня з 14:00 до 23:00).

«Вартість – 100 грн, розрахунок лише готівкою. Квитки на центральні сектори можна придбати на сайті Карпат, ціна – 200 грн. Кількість дуже обмежена».

Матчі за участі вболівальників в Україні перестали проводити з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну через загрозу ракетних обстрілів.

Нещодавно вболівальникам стали дозволяти приходити на матчі улюблених футбольних клубів, але в обмеженій кількості. Для ФК «Карпати», що грають на стадіоні «Україна» у Львові, ідеться про близько 3 тис. глядачів на трибунах.