Середа, 24 Квітня

Фінська газета вийшла з оптичною ілюзією на обкладинці, закликаючи тримати соціальну дистанцію

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Фінська газета вийшла з оптичною ілюзією на обкладинці, закликаючи тримати соціальну дистанцію. Напис на обкладинці номеру можна прочитати тільки на “безпечній” відстані.

Редакція найбільшої газети Фінляндії «Helsingin Sanomat» вирішила нагадати читачам про необхідність дотримуватися безпечної відстані під час пандемії  к-вірусу.

Там зробили це за допомогою оптичної ілюзії. Обкладинку одного з недавніх випусків газети неможливо прочитати поблизу, однак якщо відійти на 1,5 – 2 метри, з’являється заголовок «Turvavälillä on yhä väliä» ( «Безпечна відстань все ще має значення»).

Рекламну обкладинку для випуску від 8 травня підготувало місцеве креативне агентство «TBWA Helsinki» спільно з рітейлером «HOK-Elanto», якому належать найбільші торговельні мережі в країні.

«Нам не хотілося робити традиційний принт, який би вказував людям, що робити. Замість цього ми хотіли запропонувати реальний досвід, можливість поекспериментувати з відстанню самостійно. Якщо показати відстань так наочно, людям буде легше згадати про це правило під час наступного походу в продуктовий магазин», – розповідає виданню «Markkinointi & Mainonta »директор з інновацій« TBWAHelsinki» Юхана Хокканен.

До речі, фіни і без того відомі своєю схильністю оберігати особистий простір один одного.

When two metres isn't enough.

Gepostet von Very Finnish Problems am Samstag, 25. April 2020

Щодо цього з’явилося чимало мемів про те, що режим ізоляції і вимога дотримуватися безпечної дистанції нічого не поміняли в їх повсякденному житті.