Філери для обличчя і боротьба зі зморшками: результати і терміни дії

Мінімально інвазивні методи являють собою потужний інструмент омолодження, а філер для обличчя – популярний і безпечний препарат що вводиться в шкіру. Завдяки йому можна збільшувати губи, проводити ліфтинг овалу обличчя, заповнювати зморшки. Вводиться він в глибший шар шкіри, у зморшкуваті, запалі ділянки або ділянки зі шрамами зберігаючи водночас абсолютно природний вигляд. Процедура усуває зморшки мінімум на 6 місяців. У деяких пацієнтів ефект зберігається до 12 місяців. Після закінчення цього часу лікування слід повторити.

Причини появи зморшок?

Зморшки – природний результат старіння, видимий на шкірі. Дерма починає старіти приблизно у 25 років. Повністю зупинити цей процес неможливо, але є способи його сповільнити. Серед основних чинників:

  • Зниження кількості та активності фібробластів, відповідальних за вироблення волокон колагену й еластину.
  • Підвищена кількість ферментів, відповідальних за руйнування волокон, що складають каркас шкіри.
  • Менша кількість глікозаміногліканів, зокрема: гіалуронової кислоти в шкірі. Що призводить до меншого зволоження і появи зморшок.
  • Клітини епідермісу діляться повільніше. Це призводить до зниження здатності до регенерації.

Методи боротьби зі зморшками

Є багато способів прибрати зморшки. Вони діляться на мімічні та статичні. Зморшки на обличчі утворюються, коли ми висловлюємо міміку – наприклад, посмішку або здивоване обличчя, статичні зморшки – ті, які залишаються на нашій шкірі, навіть коли ми перебуваємо в стані спокою. Це лоб, перенісся ділянки навколо очей і носа. Згодом мімічні зморшки трансформуються в статичні, тому так важлива раніше згадана профілактика проти старіння. Залежно від типу проводять такі процедури: видалення зморшок ботулотоксином, гіалуронова кислота для заповнення зморшок. Процедури, завдання яких це корекція та усунення зморшок та поліпшення загальної якості шкіри: фракційний CO2-лазер, голкова мезотерапія, мезоботокс, введення збагаченої тромбоцитами плазми, філери.

Застосування філерів для боротьби зі зморшками

Філер, у складі якого присутні активні компоненти, працюють, заповнюючи дефекти шкіри, що виникають внаслідок вікових процесів і впливу зовнішніх чинників. Гіалуронова кислота, природним чином присутня в організмі людини, допомагає підтримувати гідратацію та еластичність, а її синтетичні форми можна вводити безпосередньо в ділянки з дефектами. Філер не тільки заповнює зморшки, а й стимулює колаген, який є ключовим компонентом шкіри. Колагенові волокна відповідають за її щільність, пружність та еластичність.

Ефективність філерів з гіалуроновою кислотою проти зморшок

Гіалуронова кислота у філерах сьогодні широко поширена. Вона входить до складу синовіальної рідини і стінок кровоносних судин і діє як наповнювач у міжклітинному просторі. Втрата природної гіалуронової кислоти пов’язана з видимим погіршенням стану шкіри. З’являються зморшки, шкіра втрачає еластичність і пружність. Оскільки кислота природним чином міститься в шкірі, її можна легко вводити під час лікування. ін’єкція препаратом повністю безпечна для пацієнта. Завдяки його використанню буде вельми задовільний результат. Не дивно, що заповнення зморшок гіалуроновою кислотою сьогодні таке популярне.

Пам’ятайте, що коли справа стосується зморшок, їм набагато легше запобігти, ніж усувати. Тому уникайте чинників, які можуть прискорити їхнє формування. Також пам’ятайте про відповідний догляд. Завдяки цьому ви затримаєте процес старіння шкіри. Основне правило – ніколи не користуйтеся дешевими, так званими «економнішими» рішеннями, продукцією неперевірених брендів або з невідомих джерел. Наша шкіра не використовується для експериментів, тому ризикувати не варто. Процедуру повинен проводить косметолог, з використанням перевірених, та якісних препаратів.