Субота, 18 Вересня

Фільм за романом Софії Андрухович «Віддана» відтепер доступний онлайн

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Український художній фільм режисерки Христини Сиволап «Віддана» за романом Софії Андрухович тепер можна переглянути онлайн на порталах MEGOGO та SWEET.TV.

Про це пише Na Chasi.

Як зазначає продюсерка фільму Надія Зайончковська, глядачі надіслали багато повідомлень з питанням, коли і де можна буде переглянути фільм онлайн.

“Нарешті глядачі в Україні мають можливість подивитися фільм Віддана на легальних онлайн платформах. У зв’язку з реаліями карантину, зараз онлайн-простір — це поки що єдина можливість продовження життя фільму. Тому тішимося, що фільм представлений на всіх основних онлайн платформах”, – розповіла Надія Зайончковська.

Події розпочинаються у другій половині XIX ст. у Станіславові (тепер Івано-Франківськ). Доктор Анґер втрачає у пожежі дружину, але йому вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю та доньку хатніх робітників Стефанію. Він вирішує виховувати їх разом.

Минає 25 років. Дівчата виросли та так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа живе з нею, веде господарство, втамовуючи свою пристрасть до кулінарії. Вони досі не розуміють, ким є одна одній: сестри та подруги чи служниця та господиня.

Чому дивитись фільм «Віддана»?

Ще за кілька місяців до прем’єри гучна промокампанія, багатообіцяльний трейлер та потужний саундтрек зробили з «Відданої» одним з найочікуваніших українських фільмів 2020 року.

“Головна перевага над рештою мелодрам такого штибу — це художнє оформлення. Тут творці «Відданої» дійсно постаралися, адже тепер костюми та сукні в історичній драмі не скидаються на кольорове лахміття зі запилених гримерок театрів. Одяг із фільму Сиволап навіть виглядає таким, що його зручно носити”, – коментує Юрій Самусенко, редактор Moviegram.

Share.