Середа, 24 Квітня

Фільм “Мої думки тихі” покажуть у білоруських кінотеатрах українською мовою

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Уперше в білоруському прокаті з’явиться українськомовний фільм. Глядачі побачать стрічку Антоніо Лукіча “Мої думки тихі”. Про це повідомило білоруське видання “Новы Час”, передає Український Інтерес.

У Білорусі український фільм назвали проривом. Ітиме він у Мінську з 27 лютого до 4 березня у трьох кінотеатрах і до 11-го у ще одному. На прем’єрному показі виступить посол України в Білорусі Ігор Кизим.

“Мої думки тихі” розповідає про молодого звукорежисера Вадима, який отримує завдання записати голоси закарпатських тварин. Вдала робота – шанс переїхати до Канади. Просте на перший погляд завдання ускладнюється постійною присутністю його мами.

На кінофестивалі в Карлових Варах “Мої думки тихі” нагородили в номінації East of the West (“На Схід від Заходу”). Прем’єра фільму в Україні відбулася на 10-му Одеському міжнародному кінофестивалі.

На національній премії “Кіноколо” стрічку нагородили в категорії “Відкриття року”, зокрема цю нагороду отримав режисер Антоніо Лукіч за найкращий повнометражний дебют. Ірма Вітовська, яка зіграла у фільмі одну з головних ролей, взяла нагороду як найкраща акторка. В український прокат стрічка вийшла 2 січня.