Фейки про нібито продаж електроенергії «Львівобленерго» передає СБУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ПрАТ «Львівобленерго» тісно співпрацює з правоохоронними органами, зокрема Службою безпеки, та передає їм інформацію щодо поширення у мережі пропагандиських наративів на тему нібито продажу електроенергії. Про це у програмі Tvoemisto.tv «Тема тижня» повідомила речниця підприємства Галина Петрушка.

«Обстрілюючи критичну інфраструктуру, ворог намагається створити нестабільну ситуацію, якісь можливі протести. Ми бачимо ознаки цього навіть у наших соцмережах, у повідомленнях і обов’язково передаємо цю інформацію у певні органи, в нас із ними тісна співпраця. Але наша справа подавати електропостачання, створювати умови в енергетичній системі, щоби все функціонувало. А справа правоохоронців – розслідувати такі факти», – каже вона.

Водночас, за словами Галини Петрушки, такі диверсійні випадки траплялися ще до великої війни, і тепер люди, причетні до них, знову активізуються, намагаються розганяти пропагандистські наративи, що електроенергію кудись продають.

«Ми обов’язково передаємо в СБУ такі факти. І в нас є окрема служба, яка займається реагуванням на такі ситуації», – додає вона.