!FEST відкрив новий класний арт-об’єкт у формі фонтану

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Найвідоміша львівська мережа концептуальних авторських ресторанів Холдинг емоцій «!FEST» встановила новий арт-об’єкт на території території Fest Republic, що знаходиться на Старознесенській, 24-26.

Це щось між мистецьким арт-об’єктом та динамічним фонтаном, форми якого крутяться та розсікають воду. Особливістю цього фонтану є не лише його цікава архітектурна форма, але й те, що він ввечері дуже гарно й яскраво підсвічується.

Автором скульптури став знаний львівський художник-монументаліст Олекса Фурдіяк.

Цікаво, що доступ до цієї атракції є безкоштовним. Тут вже граються діти та відпочивають дорослі.

Вже за годину ми починаємо наш наймокріший 7-9 серпня !FEST Weekend: Водограй💦Таку назву придумали, бо тепер на…

Gepostet von FESTrepublic am Freitag, 7. August 2020

В честь відкриття, серед тих, хто зробить класне фото з фонтаном і позначить сторінку !FESTrepublic в Інстаграмі, розіграють смачні подарунки.

Вечірня підсвітка

До слова, !FESTrepublic – це місто в місті, доволі новий і сучасний простір, одразу за парком Знесіння, поруч із Замковою горою на території колишнього заводу. Тут зазвичай відбуваються фестивалі, вечірки, тематичні події, виступають іноземні діджеї та українські гурти.

На території діє велика фуд-корт зона. Тут є славнозвісна Реберня, «Правда», пекарня і крутезна тераса.

Окрім цього одне з найбільших в Україні видавництв «Видавництво Старого Лева» відкрило тут у 2017 році креативний офіс, стилізувавши офіс у вигляді великої книжкової полиці. Власне біля цієї будівлі зразу й знаходиться новий арт-об’єкт.

Share.