П’ятниця, 21 Січня

Facebook запустив аналог відомого TikTok у 50 країнах

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Соцмережа Instagram, що належить Facebook, запустила сервіс новий Reels, як відповідь мегапопулярному застосунку для обміну відео китайського TikTok, який адміністрація Трампа вважає зaгрoзою національній безпеці.

Reels запустили одразу на двох мобільних операційних системах – Android та iOS – у 50 країнах: США, Великій Британії, Франції, Німеччині, Австралії, Японії та ін.

Reels дозволяє створювати 15-секундні відеоролики, налаштовувати швидкість, підкладати музику або запозичувати аудіодоріжку з інших відео, додавати різні ефекти, обмінюватися роликами з друзями, повідомило видання The Verge.

Роббі Штайн, директор з продуктів Instagram, сказав, що Reels і TikTok відрізняються. Найбільшою відмінністю є зв’язок Reels з екосистемою Instagram. Поки що Instagram не платитиме популярним авторам за їхнє відео, як почала це робити TikTok.

Instagram запустила Stories у 2016 році, і тоді її звинуватили у створенні клону Snapchat. Instagram Stories швидко перевершив Snapchat за кількістю щоденних користувачів і продовжує залишатися надзвичайно успішним продуктом, і Messenger Rooms, конкурента для відеодзвінків Zoom.

Команда Instagram вважає, що тепер зможе повторити успіх з Reels.

Facebook – найбільша у світі соціальна мережа, щомісяця його застосунки відвідує 3 мільярди людей, але TikTok за останні кілька років став наймоднішою новою платформою соціальних медіа серед підлітків. 

TikTok, який належить китайській компанії Bytedance, знаходиться під тиском Вашингтона. Президент Трамп заявив, що Bytedance має продати TikTok до 15 вересня (повністю або частково) американській компанії, або повністю заборонять його на території США. Microsoft наразі є одним із потенційних покупців.

Share.