Середа, 29 Березня

Евакуювала маленького сина і залишилася: у Маріуполі загинула військовий медик Олена Кушнір

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У заблокованому окупантами Маріуполі загинула медик Нацгвардії України Олена Кушнір. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила журналістка Тетяна Даниленко.

У березні Олена Кушнір записала відео, щоб привернути увагу світу до гуманітарної катастрофи у Маріуполі.

За її словами, раніше Кушнір вдалося евакуювати з міста маленького сина. У перші дні війни медик-нацгвардійка втратила кохану людину. У березні Олена Кушнір записала відео, щоб привернути увагу світу до гуманітарної катастрофи у Маріуполі.

“Деблокуйте Маріуполь і дайте можливість привезти медикаменти, евакуювати поранених і по-людськи поховати мертвих. Місто, яке воювало за всю країну вісім років і воює тепер – ми не мученики, ми – борці! Але зараз потребуємо допомоги всієї України”, – закликала у відео Олена Кушнір.

Тг-канал “Мариуполь сегодня” опублікував скрін її переписки з подругою, де Олена просить не жаліти її, бо вона виконує обов‘язок.

За інформацією журналістки Тетяни Даниленко, в оточеному Маріуполі залишається не менше ста жінок-військовослужбовців без доступу до елементарної гігієни і води.

Раніше Володимир Зеленський заявив, що Росія своєю пропозицією українським захисникам Маріуполя здатися в полон та обіцянками зберегти їм життя насправді хоче розстріляти військових, як в Іловайську.