Середа, 29 Листопада

«Епіцентр» відкриє у Львові перший мережевий ТРЦ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові анонсували відкриття нового торгового центру “Епіцентр К”. У зв’язку з цим, оголошено про відкриття нових вакансій.

Оголошено про відкриття таких вакасій: завідувач аптеки, фармацевт, завідувач виробництва (кулінарія та пекарня), майстер із виготовлення ключів, продавець непродовольчих товарів (будівельні матеріали, вироби з дерева, вироби з металу, сантехніка, фарби, шпалери, автотовари, інструменти, рослини і добрива, садовий інвентар та техніка, посуд, текстиль, канцтовари, електромонтажне устаткування та освітлення, побутова техніка, дитячі товари, меблі), електромонтер, слюсар-сантехнік, машиніст прибиральних машин, робітник з комплексного обслуговування будинків, прибиральник.

Резюме слід відправляти на адресу: [email protected]. Номери телефонів для запитань щодо вакансій: 050 387 55 83; 050 387 34 16; 050 384 45 21.

Додамо, що новий торгово-розважальний центр “Епіцентр К” відкриють на об’їзній дорозі Львова біля ТРЦ King Cross у Сокільниках.

Наразі триває завершення робіт першої черги площею 50 тис. м2. Компанія хоче розширити проект до формату торгово-розважального центру.

«У новому форматі запустимо наш «Епіцентр» у Львові, який розташується на ділянці поруч з ТРЦ King Cross. У цьому ТРЦ ми вже орендуємо приміщення під «Епіцентр» площею 12 тис. м2, а поруч побудуємо першу чергу нового ТЦ «Епіцентр» площею 50 тис. м2. У подальших планах – розширення проекту до формату ТРЦ. […] Зараз триває розробка кінцевої планограми, поки некоректно називати його площу та інші подробиці, але цей об’єкт буде надзвичайно потужний», – розповів директор з роздрібної торгівлі компанії «Епіцентр К» Володимир Гончаров 9 вересня 2021 року.

Новий «Епіцентр» – окрема торгова територія, фасад якої сягатиме понад 500 метрів. В експлуатацію введуть 240 тис. квадратних метрів площ. До комплексу увійде хаб доставки, drive арена – окрема секція із будівельними матеріалами просто неба, а також великий продуктовий супермаркет.

Минулого року повідомлялось, що серед товарів, які пропонуватимуть в гіпермаркеті, 60% займатиме продукція українських виробників. Сюди інвестують 10 млн доларів, планують створити 2 200 нових робочих місць із середньою заробітною платою одного працівника 18 600 грн. Мережа сплатить, за прогнозами, 60 млн грн податків у місцевий бюджет та 140 млн в державний і представить понад 2 млн торгових позицій.